SUPPORT
WE ARE CHANGING THE GAME!

OPERA9 MOBILE Bringing Service to Your Guests... Unplugged!

Detail

ClickREST

Real-time business insights !
Convert data into profits faster.

Detail

 
VERSATILE, MOBILE,
DURABLE and STYLISH.

The most sophisticated tablet-based mobile device-
Elegance for the hospitality industry.

Detail

WELCOME TO PROTEL...

Protel is committed to providing exceptional business solutions for the hospitality industry that will add real value to your business. If you are truly committed to the performance and growth of your company and you want or need professional business solutions for your hotel, restaurant, cruise ship, coffee shop, theme park or conference center; you are most welcome to contact us and learn how other business owners have benefited from using our products and services. If you are concerned about the cost – which is not unusual, see our unique price policy. Find out why an association with us is the best investment in your business that you will ever make.

TESTIMONIALS

 • Muzaffer Aktürk - Akasya Avm Espressamente İlly Yönetici Ortağı

  MUZAFFER AKTÜRK

  Akasya Avm Espressamente İlly Yönetici Ortağı

  "İlly, global olarak Micros sistemlerini kullanıyor. Biz de bu nedenle Micros sistemlerini tercih ettik ve MICROS’un Türkiye temsilcisi Protel ile çalışmaya başladık. MICROS sistemi ile günlük saat dilimlerine göre satışlarımızı görebiliyoruz. MICROS ile maliyet hesaplarımızı kolaylaştı, sisteme reçetemizi girdiğimizde maliyet ve stok kontrolünü anında yapabiliyoruz. Aynı zamanda merkezden şubelerin eksiğine göre anında sipariş formu hazırlayabiliyoruz. Böylece Protel sayesinde Kanyon’daki Epressamente illy gibi ürünlerin çok hızlı tüketildiği noktalarda hizmet kalitesini korumayı başarıyoruz."

 • Barış Çimen - Burger Joint İşletme Müdürü

  BARIŞ ÇİMEN

  Burger Joint İşletme Müdürü

  "Ben Protel’le yaklaşık 2001 yılından beri çalışıyorum. Çalıştığım birçok 5 yıldızlı otel zincirinde, yönettiğim birçok rezidans ve otel işletmesinde, çok kullanışlı bir sistemi olan Protel ile çalışmayı tercih ettim. Protel, müşterilerinin geri bildirimine açık, ciddi bir Ar-Ge ekibiyle çalışan ve müşterilerinin isteklerine göre kendini yenileyebilen bir marka. İş saatleri dahilinde de, bu saatlerin dışında da Protel’e rahatça ulaşabiliyoruz. Protel, kaliteli ve çok iyi servis ağına sahip bir sistem sunduğu için bundan sonraki çalışmalarımızda da Protel’i tercih edeceğimizi düşünüyorum."

 • Altuğ Gül - Rixos Otelleri İş Uygulamaları Yöneticisi

  ALTUĞ GÜL

  Rixos Otelleri İş Uygulamaları Yöneticisi

  "Otel operasyonlarının yönetimi konusunda MICROS-Fidelio ürünlerini ve bize özel çözümleri kullanıyoruz. Bu ürünler dünya çapında bilinmeleri ve desteklenmeleri nedeniyle bizim vazgeçilmez tercihimiz. Bu sayede yeni bir ülkeye girdiğimizde dahi hem var olan tecrübelerimiz hem de lokal hizmet sağlayıcı yardımı ile kolaylıkla bizim belirledğimiz standartlarda hızlıca yeni bir işletmeyi devreye alabiliyoruz. Bu noktada Protel’in sadece Türkiye’de değil, diğer ülkelerdeki operasyonlarımızda da her zaman olabildiğince yanımızda olduğunu, bizlere sürekli destek vererek hiçbir zaman yanlız bırakmadığının da altını özellikle çizmek istiyorum."

 • Uğur Karabayır - Mar Group Kurucu Ortağı

  UĞUR KARABAYIR

  Mar Group Kurucu Ortağı

  "Micros’un sunduğu ve zincir işletmelerin merkez ofisten, tüm restoranları kontrol etmesini ve yönetmesini sağlayan “Merkezi İşletme Yönetimi”nin çok güçlü bir konfigürasyon aracı olduğunu düşünüyorum. Tüm zincir işletmelerde olduğu gibi Mar Group bünyesinde hizmet veren restaurantlarda da POS ve arka ofis uygulamalarında belli bir standartın sağlanması gerekiyor. Bu standartlar doğrultusunda tüm restoranların yönetimi ve denetlenmesi çok daha sistematik ve sağlıklı yapılabiliyor."

 • İsmet Ömer Öztanık - Avantgarde Collection Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  İSMET ÖMER ÖZTANIK

  Avantgarde Collection Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  "Kullandığımız MICROS-Fidelio Sistemleri’nin birbirine entegre yapısı, sorunsuz ve düzenli veri akışına sahip olması bu noktadaki tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Özellikle ilerleyen dönem yatırımlarımız da düşünüldüğünde, kullandığımız sistemlerin esnek ve geliştirilebilen yapısı sayesinde, büyüme söz konusu olduğunda geniş bantlı bir sistem oluşturulmasında yeterli olacağı düşüncesindeyiz."

 • Ü. Erol Öztürk - Richmond International Bütçe Planlama Müdürü

  Ü. EROL ÖZTÜRK

  Richmond International Bütçe Planlama Müdürü

  "MICROS-Fidelio Otel Yönetim Sistemleri ile her türlü konuda kontrol ve analiz yapabiliyoruz. 6 yıldır Qualis Bütçe Yönetim Çözümünü de otellerimizde kullanıyoruz. Hız, güvenlik, kurumsallık hepsi Qualis’te var."

 • Erkan Yücebarlas - The Bigos İşletme Sahibi

  ERKAN YÜCEBARLAS

  The Bigos İşletme Sahibi

  "Protel’in uzman destek ekibine 7/24 bir telefonla hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Sorularımızı ve isteklerimizi anında paylaşıp çözüm bulmamızın yanı sıra; teknolojik gelişmeler, yeni trendler ve entegrasyonlar hakkında da Protel tarafından bilgilendiriliyoruz. Protel’in ulaşılabilirliği, hızlı dönüşleri ve çözüm bulma konusundaki yetkinlikleri sebebiyle gayet memnunuz ve uzun yıllar çözüm ortaklığımızı sürdüreceğimizi düşünüyorum."

 • muberra-eresin-sm

  MÜBERRA ERESİN

  Eresin Otelleri Genel Müdürü

  "Biz otellerimizi Opera Yönetim Sistemi ile yönetiyoruz. Oteliniz Opera sistemi ile yönetiliyorsa nerede olduğunuzun bir önemi yok. Yönetici olarak her istediğiniz detaya istediğiniz işletmenizden ulaşabiliyorsunuz."

 • emel-alik-sm

  EMEL ELİK

  Elite World Hotels Yönetim Kurulu Üyesi

  "Elite World Otelleri olarak misafirlerimize daha iyi hizmet sunabilmek için tercihimiz OPERA Otel Yönetim Sistemi oldu. OPERA’nın tek ekran üzerinde işlem yapabilme özelliği, verilere her yerden erişime imkan sağlaması, banket bölümünde teklife göre mönülerin oluşturulabilmesi ve geniş raporlama fonksiyonları gibi bir çok özelliği operasyonumuzu hatasız ve hızlı yürütmemizi sağlıyor."

 • Cenk Bora - Zorlu Grand Hotel IT Müdürü

  CENK BORA

  Zorlu Grand Hotel IT Müdürü

  "Gerçek profesyonellerle yolunuz kesişsin istiyorsanız tercihiniz PROTEL olmalı. Kullandığımız PROTEL ürünleri, operasyonlarımızın çok hızlı ilerlemesinde ve misafir memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmamızda bize destek oluyor. Protel’in, sunduğu destek hizmetlerinde oldukça başarılı olduğunu belirtebilirim. Kullandığınız ürünlerle ilgili, bünyelerinde bulunan ürün uzmanlarından 7/24 destek alabiliyorsunuz."

 • lenka-sm

  LENKA ZEYDANLI

  Les Ottoman SPA Direktörü

  "Les Ottoman olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz. Bu doğrultuda da kullandığımız sistem ile alakalı bir sorun olduğunda hızlı destek alabilmek bizim için önemli. Protel’in Reservation Asistant programı ile herhangi problemde hiç zaman kaybetmeden kısa sürede destek alabilyoruz. Çok kapsamlı ve bir çok açıdan kolaylık sağlayan bir çözüm. 2006’dan bu yana aynı sistemi kullanmaktayız ancak sistem hiç eskimiyor RA sürekli olarak güncelleniyor ve yenileniyor. Hayatımızı kolaylaştırarak müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmamızı sağlıyor."

REFERENCES

 • ajia
  anemon-hotels
  best-western
  calista
  cesme-altinyunus
  cinar
 • cornelia
  crowne-plaza
  dedeman-hotels
  d-hotel
  ege-palas
  Eresin Hotel
 • four-seasons
  gloria-hotels
  NG_Hotels_LOGO
  hilton-hotels
  holiday-inn
  istanbul-gonen
 • kempinski
  kuum
  maca-kizi
  maki-otel
  marti-istanbul
  maxx-royal
 • movenpick
  ortunc
  plaza-hotel
  point-hotel
  radisson-blue
  ramada
 • richmond-ephesus
  ritz-carlton
  rixos
  shangri-la
  sheraton-hotel
  spice
 • sueno
  surmeli-hotels
  susesi
  voyage-bodrum
  swisshotel
  the-house-hotel
 • themarmara-bodrum
  titanic-gebze
  vialand
  w-hotel
  wyndham-hotels
  zorlu-grand
 • 360
  anjelique
  assk
  babylon-aya-yorgi
  balik-ev
  beltur
 • besikas-belediyesi
  bibucuk
  big-chefs
  bora
  nero
  caribou
 • carls-jr
  dardenia
  dilek
  divan
  doors
  dream
 • eately
  emporio-armani-cafe
  feriye-lokantasi
  frankie
  gloria-jeans
  godiva
 • gomongo
  jamies-italian
  kavhe-dunyasi
  kircicegi
  kirpi
  Kitchenette
 • kucuk-ev
  mado
  mezzaluna
  namli
  numnum
  pizza-hut
 • Reina
  samdan-etiler
  saray-muhallebicisi
  sultanahmet-koftecisi
  sutis-emirgan
Yandex.Metrica