0850 333 7785
E-Destek
Oracle-Micros

ORACLE | MICROS

 

Protel’in 1989 yılında Fidelio ile distribütörlük temelinde kurduğu iş ortaklığı, 2004 yılı Temmuz ayında MICROS distribütörlüğünün de alınmasıyla daha etkin ve güçlü bir konuma kavuştu. Protel, konuk ağırlama sektörünün dünya lideri teknoloji üreticisi MICROS-Fidelio’nun Türkiye’deki tek yetkili iş ortağıdır. Bu iş ortaklığı kapsamında; konuk ağırlama sektörü başta olmak üzere farklı endüstriler için, 25 yıllık tecrübe ve MICROS-Fidelio’nun dünya lideri teknolojisi bir araya getiren anahtar teslim çözümler üretmektedir.

www.micros.com

Oracle

ORACLE

 

Bilişimde dünya devlerinden olan Oracle, veri tabanı konusunda da tartışmasız bir liderdir. Özellikle 7/24 kesintisiz sürdürülebilmesi gereken konuk ağırlama uygulamalarında uzun zamanda toplanacak misafir verilerini saklamak ve işlemek için hem kullanılan veri tabanları hem de biriken verileri işleyen yazılımların kesinlikle güvenilir olması gerekir. MICROS–Fidelio neredeyse bütün platformları için Oracle ile çalışmaya başladığından beri, Protel ekibi de Oracle sayesinde yetkinliğini arttırmaktadır. Protel, gelecekte de şimdi olduğu gibi, Oracle Türkiye ile daha yakın bir işbirliği içinde çalışarak yeni projeler üretmeye devam edecektir.

www.oracle.com.tr

Reservation-Assistant

RESERVATION ASSISTANT

 

2001 yılında Avusturya’da kurulan TAC firması; SPA merkezleri ve golf kulüplerinde kısıtlı kaynak kullanımı esasına dayalı yönetim sistemlerini, en verimli düzeye çıkartacak yazılım çözümleri geliştirmeyi hedeflemektedir. Protel konuk ağırlama endüstrisindeki benzersiz deneyimini, TAC’ın yeni kuşak yazılımının gücü ile birleştirerek sektördeki boşluğu güçlü bir çözüm ile doldurmaktadır.

www.tac.eu.com

Ideas-logo

IDeaS

 

1989 yılında kurulan IDeaS, gelir yönetimi sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır. Küresel firmalar için, müşteri davranışlarını çözümleyip, doğru öngörülerde bulunup en doğru hamleleri yaparak gelirlerini yükseltmelerini sağlayacak yazılım çözümleri geliştirmektedir. Ayrıca web tabanlı yazılım çözümleriyle; hızlı tüketim ürünleri için fiyatlandırma çalışmaları ve pazar araştırmaları yürütmekte; kazanç fırsatlarını yakalamak ve rekabet performansını arttırmak üzere stratejiler yapmakta; talep dengesinin projeksiyonunu ve dağıtım kanallarının kontrolünü kolaylaştırmaktadır. Protel, 2008 yılından bu yana, Türk konuk ağırlama endüstrisine IDeaS ürün ve hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyor.

www.ideas.com

Gantner

GANTNER

 

GANTNER, kimlik saptama, erişim kontrolü ve ödeme sistemleri alanında yenilikçi çözümler sunarak yönetimi kolaylaştıran ve güvenliği arttıran yenilikçi çözümler sunmaktadır. Her türlü konaklama tesisi, spor tesisi, stadyum ve golf kulübünün üye ya da ziyaretçi yönetimini sağlayacak elektronik sistemlerin üreticisi GANTNER, sektöründe dünya lideridir. Portföyünde dünyaca ünlü stadyumlardan uluslararası konaklama zincirlerine kadar her türlü tesis bulunmaktadır.

www.gantner.com

logo-netsis-logo

LOGONETSİS

 

Logo ve Protel işbirliği 1989 yılında, Logo’nun muhasebe yazılımının “Fidelio arka büro” olarak paketlenip sayılmasıyla başlamıştır. 2013 yılında ise Logo, Protel’in başka bir çözüm ortağı olan Netsis’i bünyesine katarak güçlenir. Protel ise MICROS-Fidelio yazılımlarıyla entegre olarak çalışabilen Logo-Netsis uygulamalarıyla yalnızca konuk ağırlama sektörüne değil tüm sınıflandırmalardaki işletmeler için çözümler sunmaya devam ediyor.

www.logo.com.tr

hp

HP

 

MICROS-Hewlett-Packard ile küresel iş ortaklığına gitmeden önce de Protel Türkiye’de HP çözüm ortağı olarak hizmet vermekteydi. 2006 yılından itibaren seçilmiş iş ortağı konumuna erişen bu çözüm ortaklığı, her geçen gün daha da gelişmektedir. Protel, bütün projelerinde HP donanımlarını MICROS ürünleriyle en uyumlu ve verimli çalışacak şekilde düzenleyerek müşterilerine sunmaya devam edecektir.

www.hp.com

Bartech

BARTECH

 

Protel, akıllı minibar konusunda dünyanın en gelişmiş çözümü olan Bartech’in Türkiye’deki çözüm ortağıdır. Akıllı odaya doğru atılmış ilk adım olan Bartech, etkin ve otomatik minibar yönetimine ek olarak konuklarınıza önerebileceğiniz yenilikçi ve çeşitli ürünler sayesinde klasik minibar kavramını başka bir boyuta taşıyor. Protel, Bartech ürünlerini sunmanın yanında minibarların işletilmesi sorumluluğunu da tesisler adına üstlenebilmektedir.

www.bartech.com

Microsoft

MICROSOFT

 

Protel, yazılımda dünya devi olan Microsoft’la 2006 yılından beri “gold partner” olarak iş ortaklığını yürütmektedir. Protel, Microsoft ürünlerini sunmakla kalmayıp, kendine uyarlamakta ve yeni projeler de geliştirmektedir. Protel, kendi Microsoft yazılımları üzerine geliştirdiği Share Point Portal ürününü konuk ağırlama sektöründe ve web siteleri hazırlamak için kullanmaktadır. Microsoft ve Microsoft yazılımları üzerine Protel tarafından geliştirilen CRM ve Share Point uygulamalarını, daha verimli çalışmak isteyen işletmelere önermektedir.

www.microsoft.com.tr

RateGain

RATEGAIN

 

2004’te kurulan RateGain, RateGain bulut tabanlı yazılımı ile şirketlere fiyat optimizasyonu, fiyat araştırması, merkezi fiyat dağıtımı ve marka yönetimi alanında yardımcı oluyor. 2014’te, dünyanın en eski yatırım firmalarından biri olan “TA ve Ortakları”nın yaptığı yatırım RateGain’in gücünün ve büyüme hızının artmasını sağladı. 550’den fazla çalışanı ile RateGain, son teknoloji yazılım çözümleri ve uzman destek ekibiyle dünyanın her yanındaki müşterilerine eksiksiz hizmet vermektedir.

www.rategain.com

KnowCross

KNOWCROSS

 

2002 yılında kurulan Knowcross Solutions, konuk ağırlama sektörü için mobilite ve iş akış yönetimi ürünleri geliştirmektedir. Microsoft Gold Partner, BlackBerry® ISV Partner ve Sun Java Partner seviyesinde iş ortaklığına sahiptir. “Gelecek Nesil Otel Teknolojisi (Next Generation Hotel Technology / HTNG)”grubu üyesi olan şirketin bu gruptaki aktif rolü ile; gelecek nesil konuk ağırlama teknolojisi çözümlerinde standartların oluşmasına destek vermektir.

www.knowcross.com