HiTec 2017 Europe Amsterdam Fuarı

0

HiTec fuarı HFTP (Hospitality Financial and Technology Professional – Konuk Ağırlama Sektörü Finans ve Teknoloji Profesyonelleri Topluluğu) tarafından düzenleniyor ve her yıl konuk ağırlama sektörü için hazırlanan teknolojik gelişmelerin en yenileri burada görücüye çıkıyor.
Seri hâlinde düzenlenen HiTec fuarlarının Avrupa ayağı olan HiTec Amsterdam 2017, Amsterdam’daki RAI Konferans ve Toplantı Merkezinde 28-30 Mart 2017 tarihlerinde yapılacak. Amerika merkezli derneğin düzenlediği, dünyanın en büyük konuk ağırlama teknolojileri fuarı olma unvanına sahip olan fuar, dünyanın dört bir yanında geliştirilen teknolojileri, yine dünyanın dört bir yanından gelen konuk ağırlama sektörü çalışanları, IT uzmanları ve yöneticileriyle bir araya getiriyor. Fuar özellikle verimlilik ve kârlılığı arttırmanın yeni yollarını arayanların ilgilisini çekiyor.
Son yıllarda giderek yaygınlaşan PMS kullanımı ve onu takip eden CRM uygulamalarıyla birlikte bu tür ürünlerdeki arzda bir artış yaşandı ve yazılım devlerinin yanında daha küçük firmalar da sektöre bu alanda girmeye başladı. Kapsamlı PMS (Proterty Management System – Tesis Yönetim Sistemi) sistemleri üzerinden düzenli biçimde toplanan işlenebilir verilerin tümleşik CRM sistemleriyle birlikte kullanılınca sağladığı faydanın farkına varan konuk ağırlama tesislerin sayısının giderek artmasıyla, fuarda bu türdeki ürünlerde geniş bir çeşitliliğin olması bekleniyor.
BBC Radyo Londra’dan Aleks Krotoski ve The Hotel Yearbook’un Baş Editörü Woody Wade’in de konuşmalarıyla renklendireceği turizm sektörünün bu önemli etkinliği daha şimdiden heyecanla beklenmeye başladı bile.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here