E-DESTEK
Cruise Ship

YOLCU GEMİSİ

Gemi Yönetim Sistemleri alanında pazar lideri Fidelio Yolcu Gemisi(Fidelio Cruise), gemi hattı işletmecilerine yaratıcı çözümler sunarak seyahat endüstrisinin en hızlı büyüyen sektörleriyle başabaş büyümeye devam ediyor. Fidelio Yolcu Gemisi sıradışı ürünler geliştirirken; bir yandan yolcuların gemi seyahati tecrübesini daha da  iyileştirmeyi, diğer yandan da kurumsal filo yönetimi için yeni araçlar sunmayı hedefliyor.

Fidelio Yolcu Gemisi ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz: www.fideliocruise.com

Gemi Yönetim Sistemleri

 • Micros Pos Yönetimi

  MICROS POS Yönetimi

  Gerçek zamanlı bir gemi güvertesi satış noktası sistemidir. Fidelio Gemi Kart Sistemi ile entegre çalışması sayesinde, gemi konuklarına nakit kullanmaksızın işlem yapma özgürlüğü tanınırken, gemide gerçekleşen tüm finansal işlemleri kayıt altına alır.

 • Materyal Yönetimi

  Materyal Yönetimi

  Filo genelinde, gerçek zamanlı envanter ve tüketim malları yönetimi sağlayan sistem;münferit gemi, gemi hattı merkezi ve filo seviyelerinde tüketim mallarına yönelik komple ve tutarlı merkezi kontrol olanağı sağlar.

 • Gemi Yönetimi

  Gemi İşletme Yönetim Sistemi

  Tüm yolcu ve mürettebatın bilgilerini içeren bir merkezi veritabanından oluşan sistem; işlevsellik seviyesi yüksek, son derece çeşitli ve birbiriyle entegre ancak aynı zamanda bağımsız da çalışabilen modüllerden oluşur.

 • Filo Yönetimi

  Filo Yönetim Sistemi

  Gemi hattının merkezine ve ve filoda yer alan gemilere kurulan güçlü bir yönetim aracıdır. Tüm işlemleri kayıt altına alarak, karada görev yapan yöneticilerin operasyonel ve finansal performans değerlendirmesi yaparken ihtiyaç duydukları bilgileri sağlar.

Yandex.Metrica