E-DESTEK
Suite 8 Homepage - Web Rezervasyon Sistemi

ONLINE REZERVASYON SİSTEMİ - SUITE 8 HOMEPAGE

Suite 8 Homepage Online Rezervayon Sistemi; resort otelinizin internet sitesine kolayca entegre olarak, misafirlerinize site üzerinden doğrudan rezervasyon yapma imkanı sağlar.

Misafirleriniz Homepage üzerinden konaklayacak kişi sayısını, oda ve ek hizmet seçimini ayrıntılı olarak yapabilir. Rezervasyon sürecinin tüm aşamalarında ayrıntılı bilgi ve görseller eşliğinde, olumlu bir rezervasyon deneyimi yaşar.

Tasarımı otelinizin kurumsal kimliğine göre göre özelleştirilebilen Suite 8 Homepage, marka bilinirliğinizi arttırmanıza da yardımcı olur.

Suite 8 Otel Otomasyon Sistemi ile tam entegrasyon

 • Homepage’in rezervasyon panelinde gösterilen oda, müsaitlik ve fiyat bilgileri, Suite 8 Otel Otomasyon Sistemi’nden gerçek zamanlı olarak alınır. Elle düzenleme yapmak için çaba harcamaz ve olası karışıklıkların önüne geçersiniz.
 • Web sitesi üzerinden gerçekleştirilen tüm rezervasyonlar otomatik olarak Suite 8’e aktarılır. Misafire konfirmasyon bilgisi e-posta olarak gönderilir. Protel e-Marketing lisansı varsa, misafire SMS olarak da konfirmasyon bilgisi gönderilebilir.
 • Misafirler web sitesi üzerinden, profil bilgilerini güncelleyebilir, profil fotoğrafı ekleyebilir.  Güncellenen profil bilgileri ve profil fotoğrafı otomatik olarak Suite 8’e aktarılır. Misafir siteye üye girişi yaptığında, Suite 8 profilinde kayıtlı bilgiler kullanılır.
 • Misafirler web sitesinden mevcut ve geçmiş otel ve restoran rezervasyonlarını görebilir, rezervasyon tercihlerini belirtebilir.
 • Suite 8 içindeki lisan tanımlamalarına bağlı olarak, web sitesinde farklı lisan seçimi yapılabilir.
 • Homepage ile web sitesi üzerinden, online etkinlik bileti satılabilir. Suite 8 Otel Otomasyon Sistemi'nden, etkinliğe katılacak kişiye e-posta gönderilebilir. Misafir bu etkinliği Outlook takvimine ekleyebilir.

ÖZELLİKLER

Suite8 Homepage sanal pos entegrasyonu

Sanal POS entegrasyonu

Homepage’in tüm sanal POS’lar, giropay ve PayPal ile entegrasyonu sayesinde, misafirler internet sitenizden rezervasyon anında kolayca ödeme yapar. Otele geldiğinde ayrıca bir ödeme yapmasına gerek kalmaz. Ödemesi yapılan rezervasyonlarda, çok daha az iptalle karşılaşırsınız.

Suite8 Home Page alışveriş sepeti

Çoklu rezervasyon olanağı

Homepage’in alışveriş sepeti özelliği ile web siteniz üzerinden aynı anda birkaç rezervasyon yapılabilir. Misafirler tek seferde, aynı zincire ait 2 farklı otel için rezervasyon yapabilir. Sepetine eklediği tüm rezervasyonların ödemesini, tek bir ödeme ekranı üzerinden gerçekleştirebilir.

Suite8 Homepage mobil cihazlarla uyumlu

Mobil cihazlarla uyumlu

Homepage’in duyarlı (responsive) tasarımı, sitenizin her cihazda kolay kullanılmasını sağlayarak, mobil cihazlardan yapılan rezervasyonları arttırır.

HOMEPAGE'İN SUNDUĞU KOLAYLIKLAR

 • Suite 8 Homepage mobil raporlama

  MOBİL RAPORLAMA

  Mobil raporlama ara yüzü ile gösterge paneli oluşturabilir ve istediğiniz rapora mobil olarak, kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Suite 8 Homepage'in özelleştirilebilir tasarımı

  ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR TASARIM

  Homepage’in tasarımı, otelinizin kurumsal kimliği doğrultusunda özelleştirilebilir.

 • Suite 8 Homepage fiyatlandırma esnekliği

  FİYATLANDIRMA ESNEKLİĞİ

  Çeşitli indirim kombinasyonları, hafta içi veya hafta sonu için farklı fiyatlar uygulanabilir.

 • Suite 8 Homepage ücretsiz anket

  ÜCRETSİZ ANKET MODÜLÜ

  Ücretsiz olan anket modülü ile misafirlerin yorumlarını öğrenir, hizmet kalitesini arttırırsınız.

Yandex.Metrica