E-DESTEK

SUITE8 OTEL OTOMASYON SİSTEMİ

Misafir odaklı bir otel otomasyonu için gerekli tüm bileşenleri sunan Suite8 Otel Otomasyon Programı, kişiye özel hizmet verebilmeniz için size ve ekibinize ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi sağlar.

SUITE8'İN ÖZELLİKLERİ

Suite 8 sosyal aktivite yönetimi

Konaklama ve Sosyal Aktivite Yönetimi

Misafirlerinizin iyi vakit geçirmesini sağlayın

Konaklama ve Sosyal Aktivite Yönetimi ile restoran rezervasyonları, spa randevuları, golf ve gezi aktivitelerini tek sistemden yönetin.

Suite 8 Restoran Yönetimi

Restoran Yönetimi

Restoranınızı ön büro sisteminizle entegre yönetin

Suite8 Ön Büro Yönetimi’nin MICROS 9700 POS ile entegrasyonu sayesinde, misafirlerinizin restoran harcamaları otomatik olarak oda hesabına işlenir.

suite8-6

Gelişmiş Raporlama

Doğru bilgiye hızla ulaşın

Operasyonunuzun her yönüyle ilgili etkin karar verebilmek için Raporlama Modülü ile raporlar oluşturun, ekibinizin rahat erişimi için farklı formatlarda raporlar gönderin.

Suite 8 Online Rezervasyon Yönetimi

Online Rezervasyon Yönetimi

Misafirlerinize online rezervasyon imkanı sunun

Kurulumu kolay Online Rezervasyon Modülü ile misafirlerinize internet sitenizden yılın her günü ve günün her saati kesintisiz online rezervasyon hizmeti sunun.

 • ALTUĞ GÜL
  Rixos Otelleri İş Uygulamaları Yöneticisi

  "Otel operasyonlarımızın yönetimini, Suite8 Otel Otomasyon Sistemi ile gerçekleştiriyoruz. Bu ürün, dünya çapında bilinmesi ve desteklenmesi nedeniyle bizim vazgeçilmez tercihimiz. Bu sayede yeni bir ülkeye girdiğimizde dahi hem var olan tecrübelerimiz hem de lokal hizmet sağlayıcı yardımı ile kolaylıkla bizim belirlediğimiz standartlarda hızlıca yeni bir işletmeyi devreye alabiliyoruz. Bu noktada Protel’in sadece Türkiye’de değil, diğer ülkelerdeki operasyonlarımızda da her zaman olabildiğince yanımızda olduğunu, bizlere sürekli destek vererek hiçbir zaman yanlız bırakmadığının da altını özellikle çizmek istiyorum."

SUITE8’İN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

 • Suite8 kapsamlı konfigürasyon

  İşinize tam uyum sağlayan, kapsamlı konfigürasyon

  Kolay kurulumu ile Müşteri İlişkileri Yönetimi, Otel Yönetimi, Konferans ve Banket Yönetimi, Online Rezervasyon ve daha fazlasına tek bir çözümde sahip olun.

 • Suite8 Kişisel Hizmet

  Misafirlerinize kişisel bir hizmet verin

  Misafirlerinizin oda tercihi ve ilgi alanları gibi detaylı profil bilgilerine hızla erişerek, onlara daha kişisel bir hizmet verin. Yazışma, onay mektubu, rezervasyon e-postaları gibi bilgileri misafir profillerine ekleyerek, konuklarınızın geçmiş aktivitelerini takip edin.

 • Suite8 Ekip Organizasyonu

  Ekibinizi organize eder

  Görev ve Faaliyet fonksiyonu ile ekibinizin neler yaptığını takip ederek, görevlerin zamanında tamamlandığından emin olun.

 • Suite8 Her ölçekten işletmenin ihtiyacını karşılar

  Her ölçekteki işletmenin ihtiyacını karşılar

  Farklı işletmelerin farklı ihtiyaçlarına cevaplayacak şekilde tasarlanmış “Professional” ve “Resort” sürümleri ile hem münferit, hem de zincir otellerinizi yönetin.

 • Suite8 kullanım kolaylığı

  Kullanımı kolay, özelleştirilebilir bir yapı

  Kullanıcı ekranları, raporlar ve işlevleri ihtiyacınıza göre tanımlayın. Microsoft Office Outlook ve Excel’e uyumlu yapısıyla işlemlerinizi aşina olduğunuz ekranlarda yapın.

 • Suite8 işletmeleri birbirine bağlar

  Tüm işletmelerinizi birbirine bağlar

  Birçok oteli birbirine bağlayan Hotel Connector fonksiyonu ile misafir profilerinin, rezervasyonların ve müsaitlik durumu gibi bilgilerin bütün otelleriniz arasında aktarılmasını sağlayın.

 • Suite8 otomatik hatırlatma

  Otomatik hatırlatmalar yapar

  Takip edilmesi gereken aktiviteler için otomatik hatırlatıcılar tanımlayın, bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan takip edin.

 • Suite8 özelleştirilebilen tablolar

  Özelleştirilebilen tablolar

  Özelleştirilebilen tablolar ile otele varışlar, otelde konaklayan misafirler, otelden çıkışlar, finansal hesaplar ve bekleme listeleri arasında hızla geçiş yapın. Günlük olarak otomatik depolanan rezervasyon bilgileri ile en doğru istatistiklere ulaşın.

 • Suite8 ile her departman misafir profillerine erişebilir.

  Her departmandan misafir profillerine erişim

  Otelinizin ön büro, yiyecek ve içecek, teknik servis gibi tüm departmanları misafir profil bilgilerine ulaşarak, yapılması gereken tüm işlemlerden haberdar olsun.

Yandex.Metrica
 • Shape
 • Model
 • Placement
 • Template
 • HTML