E-DESTEK
Reservation Assistant

SPA, WELLNESS, GOLF YÖNETİM SİSTEMİ- RESERVATION ASSISTANT

Dünya genelinde 600 otel ve resort tarafından tercih edilen Reservation Assistant; resort ve otellerin spa merkezi, golf sahası, wellness center ve restoranlarını en verimli şekilde yönetir.

Reservation Assistant; rezervasyonları yapar, personelinizi göreve atar, işletmenizin boş kalmaması için uygun rezervasyon zamanlarını önerir.

MICROS VE Fidelio sistemleri ile tam entegrasyonu sayesinde stok, ön büro ve muhasebe programları arasında kontrollü ve hatasız bilgi akışı sağlar.

ÖZELLİKLER

 • RA_Akıllıfonskiyon

  Bir rezervasyon programından çok daha fazlası

  Akıllı fonksiyonlar

  Tüm rezervasyon süreçlerini başarıyla yöneten Reservation Assistant, misafirin talep ettiği hizmete en uygun ve yetkin personeli tavsiye eder. Misafirlerinizin özel ihtiyaç ve taleplerine duyarlıdır. Reservation Assistant ile tam entegre çalışan ilave modüller sayesinde işletmeniz büyüdüğünde de kullanabileceğiniz, gelecekteki ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulunduran bir çözümdür.

 • RA_farkli-lisan

  Her zaman, her yerden erişim sağlar

  Farklı lisan ve platformları destekler

  Dünyanın 5 kıtasında kullanılan ve 18 lisanı destekleyen Reservation Assistant yazılımı, 140 farklı bağlantı seçeneği ile her platforma uyum sağlayan bir yapıdadır. Web Shop, mobil uygulama ve Facebook uygulaması gibi eklentiler, dağıtım kanalınızı genişleterek size yeni gelir olanakları sunar.

 • RA_tekyerdenyonetin

  Yeni nesil rezervasyon sistemi

  Tüm rezervasyonlarınızı tek bir araçtan yönetin

  Reservation Assistant; spa merkezi, golf sahası, wellness center veya restoranınızın personel, oda ve ekipman gibi bütün rezervasyon kaynaklarını tek bir araç üzerinden yönetir. Karmaşık süreç ve işlemleri kolayca gerçekleştirerek misafirlerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlar.

RESERVATION ASSISTANT'IN SUNDUĞU FAYDALAR

 • Hangi ürün ve hizmetlerini rağbet gördüğünü, hangi dönemlerin tercih edildiğini ve hangi alanlarda yatırım yapmanız gerektiğini öğrenerek, maliyetlerinizi düşürür ve tesisinizin karlılığını artırırsınız.
 • Otomatik olarak misafirinizin dilinde “Hoş geldiniz” SMS mesajı gönderebilir, yeni misafirlerinize özel indirim yapabilirsiniz.
 • Misafirlerinize hizmet öncesi ve sonrasında SMS bilgilendirme mesajlarını otomatik olarak gönderebilirsiniz.
 • Hizmet sonrasında, misafirlerinizin görüşlerini almak için mini anket formu gönderebilirsiniz.
 • Ipad veya Android cihazlar üzerinden; rezervasyon, satış, kayıt işlemlerini misafirin yanında yapabilirsiniz.
 • Belirli zamanlarda düzenli olarak almak istediğiniz raporları, istediğiniz formatta otomatik olarak gönderebilirsiniz.
 • Spa veya spor ürünleri satıyor veya hediye sertifikaları veriyorsanız, Reservation Assistant ile gelirinizi daha da artırabilirsiniz.
 • Odalar, personel ve ekipman gibi tüm kaynaklarınızı kolayca takip edebilirsiniz.
 • Misafir bilgileri, hizmet verecek personel, kullanılacak oda, rezervasyon saatleri, rezervasyonların hangi kanaldan yapıldığı ve ödeme durumu gibi bilgilere kolayca ulaşırsınız.

 • LENKA ZEYDANLI
  Les Ottoman SPA Direktörü

  "Les Ottoman olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz. Bu doğrultuda da kullandığımız sistem ile alakalı bir sorun olduğunda hızlı destek alabilmek bizim için önemli. Protel’in Reservation Asistant programı ile herhangi problemde hiç zaman kaybetmeden kısa sürede destek alabilyoruz. Çok kapsamlı ve bir çok açıdan kolaylık sağlayan bir çözüm. 2006’dan bu yana aynı sistemi kullanmaktayız ancak sistem hiç eskimiyor RA sürekli olarak güncelleniyor ve yenileniyor. Hayatımızı kolaylaştırarak müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmamızı sağlıyor."

 • ELİF ARAS
  Gazelle Resort & SPA Yönetim Kurulu Üyesi

  "Gazelle Resort & Spa olarak misafirlerimize ayrıcalıklı hizmet sunabilmek için otel programımızla entegre olan Reservation Assitant’ı tercih ettik. Reservation Assistant ile rezervasyon sürecimizi hiçbir karışıklık olmadan yönetebiliyor ve misafirlerimize tercihlerine göre hizmet sağlayabiliyoruz. Bu kadar kapsamlı bir spa merkezinde dahi her türlü alanı, hizmeti ve ürünü kontrol edebilmemize yardımcı olan Reservation Assistant sayesinde bakımlar, ürünler ve personelimiz ile ilgili her türlü raporlamayı kolayca yapabiliyoruz."

 • CEMAL AZİMLİ
  Swiss Hotel SPA Müdürü

  "Bizim gibi misafirlerine her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen bir marka iseniz SPA operasyonlarınız için Reservation Assistant vazgeçilmezlerinizden biri olacaktır. Programın sunduğu online satış çözümlerinin yanı sıra ürün satış takibi, personel performansı, müşteri memnuniyeti, promosyon takibi gibi konularda Reservation Assistant en büyük yardımcımız."

 • DUYGU AYAN
  Marriott Hotel Şişli SPA Müdürü

  "Reservation Assistant programı her şeyden önce Opera ile doğru şekilde entegre olduğu için, sorun yaşamadan operasyonumuzu yürütmemizi sağlıyor. Rezervasyon, üyelik takibi, misafir ilişkileri ve raporlama modülleri son derece verimli ve operasyonumuzu kolaylaştırıyor."

RESERVATION ASSISTANT EKLENTİLERİ

reservation-assistant-facebook-rezervasyon

Facebook Rezervasyon Uygulaması

Facebook Üzerinden Satış Yapın

İşletmenizin Facebook sayfasına entegre edilebilen Reservation Assistant Facebook uygulaması, misafirlerinizin doğrudan online rezervasyon yapmasını, ürünlerinizi ve hediye sertifikalarını satın almasını sağlar. Böylece misafirlerinize vakitlerinin çoğunu geçirdikleri bir ortamdan erişebilirsiniz. Reservation Assistant, Facebook sayfanız üzerinden yapılan rezervasyonları otomatik olarak sisteme aktarır.

reservation-assistant-mobil

Mobil Uygulama

Mobil İş İmkanlarından Yararlanın

Reservation Assistant’ın mobil uygulaması; misafirlerinize akıllı telefon veya tabletleri üzerinden spa hizmetlerini, wellness ürünlerini ve hediye sertifikalarını satın alma olanağı verir. Rezervasyon zamanını misafire SMS yoluyla hatırlatır ve satın aldığı hizmet / ürün hakkında e-posta gönderir. Mobil anket gönderebilme özelliği ile misafirlerinizden geri bildirim almanızı sağlar.

reservation-assistant-online-rezervasyon

Online Rezervasyon / Web Shop

Spa Hizmetlerinizi Online Olarak Satın

Online Rezervasyon Modülü ile ürünlerinizi, spa ve golf rezervasyonlarını günün her saatinde misafirlerinize sunabilirsiniz. RA; İstediğiniz ürün ve hizmeti tek tıkla internet sitenizde satışa sunar, hizmete en uygun personeli göreve atar, görev çizelgesini günceller. Misafirlerinize rezervasyon esnasında gün ve saat önererek, tesisinizin boş kaldığı zamanları azaltır. Çapraz ve ek ürün satışını arttırır, hediye sertifikası satışına olanak verir.

dijital-pano

Dijital Pano– Digital Signage

Hizmetlerinizi HD Kalitesinde Sunun

Reservation Assistant ile beraber kullanılabilen Digital Signage, etkin bir pazarlama yöntemidir. Otel lobisi ve odalarına yerleştirilen ekranlardan, fırsatlar, kampanyalar ve müsait rezervasyon zamanları hakkında misafirlerinizi bilgilendirmenizi sağlar. Yapılan her rezervasyon sonrasında, sistem gerçek zamanlı olarak güncellenir. Digital Signage, hizmetlerinizi standart panolar yerine HD kalitesinde pazarlamanızı sağlar.

Yandex.Metrica