E-DESTEK
Qualis Otel Bütçe Yönetimi

QUALIS BÜTÇE - OTEL BÜTÇE YÖNETİMİ

Eğer bütçeyi bir planlama ve denetim aracı olarak kullanıyor veya kullanmak istiyorsanız, Qualis Bütçe oteliniz için doğru bir seçim olacaktır.

Qualis Bütçe Yönetimi; esnek yapısı sayesinde işletmenize özel ihtiyaçlara cevap verebilir, muhasebede kullanılan ticari sistemler ile entegre çalışır. Microsoft SQL ve Oracle veritabanlarını kullanarak, verilerinizi güvenli bir ortamda saklar. Qualis Bütçe Yönetim Sistemi’nin kullandığı ilişkisel veritabanı teknolojisi, veriye hızla ulaşmanızı sağlar, veri güvenliğini artırır. 

Bütçe çalışması yapan işletmelerin karşılaştıkları en büyük problemlerden biri, mevcut yazılımların işletmenin gereksinim duyduğu, işletmeye özel detay çalışmasına izin vermemesidir. Qualis Bütçe Yönetimi, tamamıyla yeni bir yaklaşım olan kullanıcı tanımlı bütçe kalemleri yapısıyla bu problemi ortadan kaldırır.

  • Ü. EROL ÖZTÜRK
    Richmond International Bütçe Planlama Müdürü

    "6 yıldır Qualis Bütçe Yönetim Çözümü'nü otellerimizde kullanıyoruz. MICROS-Fidelio Otel Yönetim Sistemleri ile her türlü konuda kontrol ve analiz yapabiliyoruz. Hız, güvenlik, kurumsallık hepsi Qualis’te var."

ÖZELLİKLER

İşletmenize özel raporlar

Qualis Bütçe’nin kullanıcı tanımlı rapor yapısı, standart raporların yanı sıra işletmenize özel rapor taleplerini de karşılayabilecek esnekliktedir. Verileri ihtiyaç duyduğunuz ayrıntılar ve filtrelere göre raporlayabilir, raporları grafik gibi görsel öğelerle gösterir.

Dövizli bütçe hazırlama

Qualis Bütçe’nin çoklu para birimi özelliği, Euro da dahil istediğiniz tüm döviz türlerinde bütçe hazırlamanıza olanak verir.

Esnek bütçe kalemleri yapısı

İşletmenizin gelirlerinden yatırımlarına, tüm faaliyetlerini tamamıyla sizin belirleyeceğiz detay seviyesinde ve formül ayrıntısında bütçeleme imkanı sunar.

Ticari paket entegrasyonu

Qualis Bütçe Yönetim Sistemi; gerçekleşen değerlerin, bütçelenen değerlerle tam zamanlı bir şekilde karşılaştırılmasını sağlar. Böylece planlanan bütçenin rahat ve efektif bir şekilde denetlenmesine olanak verir. Gerçekleşen verilerin ticari paketten, bütçe programına otomatik olarak aktarılabilmesini sağlar.

Sistem Gereksinimleri

Sunucu (server) için sistem gereksinimleri

  • Pentium III ve üzeri, 1 GB bellek, RAID 5 disk sistemi
  • MS Windows NT Server 4.0 ve üzeri, MS Internet Explorer 6.0

İstemci (Client) için sistem gereksinimleri

  • Pentium III 500 Mhz ve üzeri, 128 MB bellek
  • MS Windows 2000 ve üzeri, MS Internet Explorer 6.0
Yandex.Metrica