E-DESTEK
MICROS 9700 POS System

GUEST CONNECTION RESTORAN REZERVASYON YÖNETİMİ

Guest Connection ile birden fazla lokasyonun rezervasyonlarını tek merkezden yönetebilirsiniz. Misafirleriniz isterse rezervasyonlarını internet sitenizden de yapabilir. 

Guest Connection’ın grafik arayüzü sayesinde restoranlarınızın rezervasyonlarını ve masa düzenini görebilir, misafirlerinizi kolayca masalarına yerleştirebilirsiniz. Personelinizin tüm servis noktalarındaki verimliliğini sağlamak için, masa yönetimi ve rezervasyon özellikleri, paylaşılabilecek tüm misafir bilgilerini toplayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Misafirin ilk rezervasyonu sırasında oluşturulan misafir profili, misafirin daha sonraki ziyaretlerinde de kullanılabilir. Profiller zamanla misafirlerin alışkanlıkları, tercihleri, özel günleri gibi detaylı bilgileri yansıtacak hale gelir ve CRM çalışmalarında bu bilgilerden yararlanılabilir. Misafir profilleri, Opera veri tabanı ile senkronize olabilir ve güncelliği sağlanır.

Rezervasyon

  • Misafiriniz internet siteniz üzerinden veya telefon yoluyla rezervasyon yapabilir.
  • Bu rezervasyonlara, misafirlerin özel taleplerini de ekleyerek, misafir memnuniyetini artırabilirsiniz.

Operasyon

  • Bulunduğumuz servis periyodundaki mevcut misafirleri listeleyebilir, restorana gelmiş ama masasına oturmamış veya masasına oturmuş misafirleri gruplayabilirsiniz.
  • Grafiksel kullanıcı arayüzü ile restoranınızın tüm detaylarını ekranda gösterir, misafirlerin masalarına yerleşimini hızlandırır.

POS Operasyon Bağlantısı

  • Misafir masaya yerleştirildiğinde, POS sisteminde adisyon otomatik olarak açılır.
  • Misafirin masada oturduğu süre boyunca geçirdiği süreçler Guest Connection’da izlenebilir (Sipariş alındı, adisyon basıldı, ödeme alındı, masa temizlendi, vb.)
  • Masa statülerine, POS sistemi ve Guest Connection tarafından müdahale edilebilir.

Misafir Geçmişi ve Raporlar

  • Misafirlerin yaptığı tüm rezervasyonlar ve rezervasyon sonuçları (tamamlandı, no show, iptal gibi) veri tabanında saklanır.
Yandex.Metrica