E-DESTEK
9700

MICROS 9700 RESTORAN POS SİSTEMİ

MICROS 9700 Restoran POS Sistemi; tatil ve iş otelleri, stadyumlar, eğlence parkları, tekil veya zincir restoranlar için geliştirilmiş, çoklu gelir merkezi yönetim kapasitesine sahip bir restoran otomasyon sistemidir. Her teknolojiyle sorunsuz çalışır. MS SQL ve Oracle veri tabanlarını, Windows ve Linux işletim sistemlerini destekler. MICROS 9700 Restoran POS Sistemi’nin tüm modülleri internet üzerinden kurulup ölçeklendirilebildiği için, avantajlı ve düşük maliyetli bir çözümdür.

Özel olarak geliştirilen donanım ve sürekli olarak güncellenen yazılımı ile beraber sunulan MICROS 9700 Restoran Otomasyon Programı; sisteme dahil olan fonksiyonlar ve raporları belirli bir zaman planına bağlı olarak, müdahale gerektirmeyecek şekilde otomatize edilebilir. Bu özelliği sayesinde önemli bir zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Raporlama modülü ile ihtiyacınız olan tüm raporları gerçek zamanlı olarak size sunar.

  • CENK BORA
    Zorlu Grand Hotel IT Müdürü

    "Gerçek profesyonellerle yolunuz keşişsin istiyorsanız tercihiniz PROTEL olmalı. Kullandığımız PROTEL ürünleri, operasyonlarımızın çok hızlı ilerlemesinde ve misafir memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmamızda bize destek oluyor. Protel’in, sunduğu destek hizmetlerinde oldukça başarılı olduğunu belirtebilirim. Kullandığınız ürünlerle ilgili, bünyelerinde bulunan ürün uzmanlarından 7/24 destek alabiliyorsunuz."

  • ALPER CAN BULCUM
    Wyndham İstanbul Kalamış Marina Genel Müdürü

    "Protel’in sağlayıcısı olduğu MICROS 9700 POS Sistemi'ni kullanıyoruz. Restoran operasyonlarının doğru yönetilmesi açısından MICROS 9700 en önemli yardımcılarımızdan. "

Yandex.Metrica