E-DESTEK
mymicros.net Restoran Raporlama Sistemi

MYMICROS.NET RESTORAN RAPORLAMA SİSTEMİ

mymicros.net; internet tarayıcınız üzerinden ulaşabileceğiniz güçlü bir veri ambarı ve restoran raporlama sistemidir.

Restoranlar için geliştirilmiş bu zengin içerikli internet portalı; arka ofise, veri ambarına, raporlara, diğer işletmelere ve POS uygulamalarına erişim sağlar.

Kiralama modeliyle çalışan, uygun maliyetli mymicros.net ile internet erişimi olan her yer ve cihazdan restoranınızın satışlarını, promosyonları, menü kalemlerini, fiyatları, stok maliyetlerini ve personelinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

mymicros.net Restoran Raporlama Sistemi’nin sunduğu tutarlı raporlar sayesinde, fiziksel olarak restoranda olmanıza gerek kalmadan yeni gelir fırsatları yakalayabilir, harcamalarınızı düşürebilir, finansal ve operasyonel bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

mymicros.net, restoranınızın gelecekteki ihtiyaçlarını tahmin edebilmek amacıyla, geçmiş verileri 4 yıl öncesine kadar saklar. Raporları her 15 dakikada bir güncelleyerek restoranınıza ait en güncel verileri, kolay anlaşılır bir şekilde gösterir.

Zincir restoranlar da, tüm şubelerinin güncel durumunu tek bir merkezden kontrol etmek için mymicros.net Restoran Raporlama Sistemi’nden faydalanarak, iş süreçlerini kolaylaştırabilir.

Mymicros.net, akıllı telefon ve tabletlerle de uyumludur. En güncel verileri, karşılaştırmalı grafikler şeklinde sunar ve belirli kritik durumlar için uyarılar yaparak restoranınızın sürekli kontrolünü sağlar.

 • SELİN DANİYEL
  Dardenia Genel Koordinatörü

  "Protel'in sunduğu MICROS sistemlerini 2011 yılından beri Dardenia’nın tüm şubelerinde kullanıyoruz. Protel çok yenilikçi ve gündemi çok hızlı takip eden bir şirket. mymicros.net sayesinde tüm şubelerimizden her türlü bilgiye kolayca ulaşarak, esnek raporlamalar yapabiliyoruz."

 • CRISTINA LOPES
  Hard Rock Cafe Pazarlama Müdürü

  "77 bin objeyle dünyanın en büyük müzisyen eşyaları koleksiyonuna sahip olan Hard Rock Cafe olarak otelleri, casino’ları ve cafe’lerimizin envanter takibini global olarak yapıyoruz. Bu noktada Protel operasyonumuzun ayrılmaz çözüm ortağı. İşletme hakkındaki her türlü detaya ve performans raporuna internet üzerinden ulaşılmasına imkân veren mymicros.net çözümü MICROS restoran yönetim sistemi üzerinden yapılan menü içeriği, fiyat, indirim ve vergi oranı gibi güncellemeler entegre olarak internet erişimi olan her noktadan ve cihazdan işletmenin satışlarını, promosyonlarını, stok maliyetlerini ve işgücünü gerçek zamanlı olarak takip etmemizi sağlıyor."

MYMICROS.NET'İN SUNDUĞU KOLAYLIKLAR

 • Yüksek miktardaki bilgiyi toplamak için sarf edilen çabayı ortadan kaldırarak; firma, bölge, alan, vb. raporlarının kolayca konsolide edilmesini ve karşılaştırılmasını sağlar.
 • MICROS restoran yönetim sistemi üzerinden yapılan menü içeriği, fiyat, indirim ve vergi oranı gibi güncellemeler mymicros.net’e aktarılır.
 • Farklı şekilde isimlendirilmiş veya numaralandırılmış kalemleri, hızla birbirine uyumlu hale getirir ve işletmeye genel bakış sağlayan raporlar oluşturur.
 • Fiyatlar yüzdesel oranlar ve tutarlar üzerinden toplu olarak güncellenebilir.
 • Sistem güncellemeleri merkezi ve güvenli bir şekilde MICROS tarafından yapılır. Yönetim ve bakım işlemleri için ekstra işgücü ve IT personeline gerek kalmaz.
 • Merkezi yönetim olanağı ile değişiklikler tüm zincir genelinde veya belirli şubelerdeki gelir merkezleri bazında yapılabilir.
 • Raporlar çeşitli formatlarda dışa aktarılarak çevrim dışı da incelenebilir. Detaya inme özelliği ile raporda yer alan bir bilgiye tıklandığında, bir alt detaya inilebilir. Raporlar istenilen zamanda otomatik olarak e-posta adreslerine gönderilebilir.
 • Şubelerin seçilebilmesi için organizasyon şeması, dönemlerin seçilebilmesi için finansal takvim sunar.
Yandex.Metrica