E-DESTEK
Merkezi İşletme Yönetimi

MERKEZİ İŞLETME YÖNETİMİ

Merkezi İşletme Yönetimi (Enterprise Management) zincir işletmelerin tüm restoranlarını merkez ofisten kontrol etmesini ve yönetmesini sağlayan çok güçlü bir yönetim sistemdir.

Tüm restoranlarınızın POS ve arka ofis uygulamalarında belirli bir standardı sağlamanızı kolaylaştırır. Restoran bazındaki her türlü menü içeriği, fiyat ve promosyonlardaki değişiklikleri merkez ofisten kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. Restoranlarınızın bulunduğu bölgedeki değişikliklere hızla uyum sağlamasına ve pazar payınızın doğal olarak artmasına yardımcı olur.

Merkezi İşletme Yönetimi; personel yönetimini merkezden yaparak, personel vardiya saatlerinin otomatik olarak hazırlanmasını sağlar. İşletme bazında değişiklikleri gösteren, merkezi durum raporu oluşturulabilir.

  • UĞUR KARABAYIR
    Mar Group Kurucu Ortağı

    "Micros’un sunduğu, zincir işletmelerin merkez ofisten, tüm restoranları kontrol etmesini ve yönetmesini sağlayan “Merkezi İşletme Yönetimi”nin, çok güçlü bir konfigürasyon aracı olduğunu düşünüyorum. Tüm zincir işletmelerde olduğu gibi Mar Group bünyesinde hizmet veren restaurantlarda da, POS ve arka ofis uygulamalarında belli bir standartın sağlanması gerekiyor. Bu standartlar doğrultusunda, tüm restoranların yönetimi ve denetlenmesi çok daha sistematik ve sağlıklı yapılabiliyor."

MERKEZİ İŞLETME YÖNETİMİ'NİN ÖZELLİKLERİ

Merkezi İşletme Yönetimi güncelleme

Gerçek zamanlı güncelleme

İşletme faaliyet halindeyken POS menüleri gerçek zamanlı olarak güncellenebilir.

Merkezi İşeltme Yönetimi özelleştirilebilir

Özelleştirilebilir yapı

Yapılacak değişiklikler münferit şubelere ve/veya bir grup şubeye uyarlanabilir.

Merkezi İşletme Yönetimi esnek fiyatlandırma

Esnek fiyatlandırma

Zincir genelinde farklı menü ve fiyatlar uygulanabilir.

Merkezi İşletme Yönetimi entegrasyon

Tam entegrasyon

Merkezi veri tabanı ile muhasebe uygulamaları ve raporlama platformları arasında entegrasyon sağlar. Mymicros.net ile entegre edilebilir.

Yandex.Metrica