E-DESTEK
Müşteri Takip Programı GSS

MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMI

Müşteri Takip Programı (GSS); müşteri sadakatini artırmanız ve müşterilerinizin alışkanlıklarını takip etmeniz için geliştirilmiş etkili bir müşteri hizmetleri çözümüdür.

Sadık müşterilerinizin kim olduğunu öğrenmenizi ve onlara yönelik promosyon paketleri, hediye kartları ve sertifikaları oluşturmanızı sağlar.

Bu çözüm sayesinde, müşteri ilişkilerini geliştirebilir, en sadık müşterilerinizi belirleyebilir ve hedefini bulan promosyon paketleri oluşturabilirsiniz.

Müşteri Takip Programı, restoran yöneticilerine müşteri ilişkilerini 3 ana modül üzerinden yönetme ve geliştirme olanağı tanır. 

MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMI MODÜLLERİ

 • sadıkmusteri

  Sadık Müşteri

  Sadık Müşteri modülü, restoranınızı sıkça ziyaret eden müşterilerinizin bilgilerini saklar ve bu bilgileri pazarlama faaliyetlerinde kullanabilmenizi sağlar.

 • paketservis

  Paket Servis

  Paket Servis modülü, müşteri bilgilerini saklayarak, paket siparişleri için en uygun güzergahı belirlemenizi sağlar. Sipariş veren kişiyi telefon numarasından tanıyarak; adres ve önceki siparişler gibi müşteriye özel bilgileri ekrana getirir.

 • giftcard

  Hediye Kartı/Sertifikası Yönetimi

  Hediye Kartı/Sertifikası Yönetimi modülü ile müşterilerinize istediğiniz tutarda hediye kartı verebilir, kampanyalar aracılığıyla müşteri sadakatini artırabilirsiniz.

Yandex.Metrica