E-DESTEK
MICROS Restoran Yönetim Sistemi

MICROS RES - MÜNFERİT ve ZİNCİR RESTORAN YÖNETİM SİSTEMİ

Tüm dünyada tercih edilen MICROS Restoran Yönetim Sistemi; konuk ağırlama sektöründeki yoğun rekabet, müşteri fiyat duyarlılığı, artan maliyetler, daha iyi ürün ve hizmet sunma, müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırma, yüksek personel devir hızı gibi sıkıntıları ortadan kaldırır.

İhtiyaca göre genişleyebilen modüler yapısı, gelişmiş veri güvenliği, kesintisiz çalışma, sektöre özel donanım, kolay kurulum ve kullanım özellikleriyle işletmeniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

MICROS Restoran Yönetim Sistemi, restoran otomasyonu kabiliyeti ile işletmenize hız kazandırır.
Restoran otomasyonu ile işletmenizin;

 • Mutfak
 • Servis
 • Personel takibi
 • Masa rezervasyonları
 • Tedarik zinciri
 • Paket Servis
 • Müşteri takibi ve sadakat programları gibi öğelerini bütünsel olarak yönetebilirsiniz.

 • ASLI DURUKAN PASİNLİ
  Soul Group Yönetim Kurulu Üyesi

  "Soul Group olarak 2004 yılında Banyan Restoran ile başlayan yolculuğumuza bugün farklı konseptlere sahip beş restoranla devam ediyoruz. Büyümeye karar verdiğimizde daha sağlam bir alt yapıya ihtiyacımız olduğunu farkettik. Bu doğrultuda sistemimizi, ihtiyaçlarımızı daha iyi karşılayan MICROS Restoran Yönetim Sistemi ile değiştirdik. MICROS esnekliği ve farklı çözümler ile entegre olabilen yapısı sayesinde bizimle birlikte büyüyebilen bir sistem. Bunun yanında yönetim olarak MICROS’un sağladığı merkezi yönetim fonksiyonları sayesinde arzu ettiğimiz tüm verilere kolayca ulaşabiliyoruz."

 • EYLÜL GÖRMÜŞ
  Dem Bebek Kurucu Ortağı

  "MICROS Restoran Sistemini Dem Karaköy’de de kullanıyoruz ve çok memnunuz. Başlangıç noktamız başka bir sistemdi ancak memnun kalmadık. MICROS’a geçtikten sonra servisimiz hızlandı, hayatımız kolaylaştı. Bizim için hayati olan konu herhangi bir problem yaşadığımzda anında çözüm alabilmek. Telefona çıkan herkes konuya son derece hakim. bu noktada bize çok yardımcı oluyorlar. Raporlar çok kapsamlı ve Protel’in müşteri desteği müthiş."

 • TEVFİK ÖZKAVCI
  Cold Stone Creamery Genel Müdürü

  "MICROS Restoran Yönetim Sistemi, gerek Türkiye’de gerekse dünyada birçok ülkede kullanılan, kabul görmüş ve lider bir restoran otomasyon yazılımı. Türkiye’de eleman alımı yapılırken neredeyse “MICROS kullanabilir misiniz?” diye sormaya gerek duyulmuyor. Çünkü sektörde çalışan herkes eminim MICROS deneyimi yaşamıştır. Ayrıca, MICROS kullanıcısı olmak sektör çalışanlarını bir adım öne taşıyor. MICROS Restoran Yönetim Sistemi, kullanımı inanılmaz kolay bir yazılım ve detaylı raporlar üreterek yönetimsel anlamda da işimizi kolaylaştırıyor."

 • AYŞE AKBAL
  Caffè Nero Pazarlama Müdürü

  "Caffè Nero Türkiye olarak önceliğimiz misafirlerimizin günlük hayatlarında olumlu bir fark yaratmak. Tüm Caffè Nero Türkiye mağazalarında tam kontrol sahibi olmamızı sağlayan MICROS Restoran Yönetim Sisteminin mobil uygulamamız ile olan entegrasyonu sayesinde ise misafirlerimizin ödemelerini akıllı telefonlarından yapmaları mümkün oluyor. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız Protel’in profesyonelliği Caffè Nero Türkiye ailesinin hayatını kolaylaştırıyor ve misafirlerimize daha iyi hizmet sunmamızı sağlıyor."

 • YAŞAR YILMAZ
  Panayır Kurucu

  "Protel’in sunduğu MICROS çözümleri dünyada ve Türkiye’de alanında en güçlü ve etkli marka olmasının yanı sıra çözüm odaklı felsefesini satış sonrası destek biriminin faaliyetleriyle de sürdürdüğü için Protel’i tercih ettik."

 • RUDOLF VAN NUNEN
  Rudolf İşletme Ortağı

  "Akışı ve düzenli çalışması ile kullanıcı dostu ve kullanım kolaylığı olan bir system MICROS. Çok fazla çalışanın, her seviyede kullandığı bu sistemde benim için önemli olan şey; günün sonunda hangi ürünü hangi seviyede sattığımızı görmek. Restoran ve mutfak iletişimini iyi sağlıyor. Her tabağın genel karlılığâ ne kadar katkıda bulunduğunu görüp hangi yemeğin popüler olduğunu anlayabiliyoruz. Böylece yeni menü yaparken, hangi çeşidin ne kadar tercih edildiğini ve beğenildiğini tespit edebiliyor ve buna göre seçim yapabiliyoruz."

MICROS RES ÖZELLİKLERİ

Tam Entegre ve Güvenilir Sistem MICROS

Tam Entegre ve Güvenilir Sistem

Her Büyüklükten Restorana Uygun Çözümler

Tam entegre çalışan, düzenlemelere açık MİCROS RES yazılım çözümleri; restoranınızın tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılayarak, size esneklik ve hız sağlar.

Yüksek Verim

Yüksek Verim

Dinamik Sipariş Ekranı ile Kolay ve Hızlı Sipariş

MICROS’un dokunmatik ekran teknolojisi ve kullanıcı dostu ara yüzü ile personelinizin eğitim süresini ve maliyetini azaltın, operasyonun her dakikasını kolayca takip edin.

Modüler ve Esnek Yapı

Modüler ve Esnek Yapı

MICROS RES İşletmenizle Beraber Büyür

Hizmetlerinize yenisini eklemek veya yeni şubeler açmak istediğinizde, MICROS RES’in farklı ihtiyaçlara adapte olma yeteneği ile yatırımınızı koruyun.

Gelişmiş Güvenlik Seçenekleri

Gelişmiş Güvenlik Seçenekleri

MICROS RES’in Güvenliğiyle Kayıpların Önüne Geçin

Kredi kartı gibi verileri şifreli olarak kaydedip, misafirlerinizin önemli bilgilerini koruma altına alın. Kimin, ne zaman, nerede, ne yaptığını sistemden görün, tüm hareketleri otomatik kaydedin.

İşgücü Yönetimi

İşgücü Yönetimi

İşgücü maliyetlerinizi düşürün

MICROS Restoran Yönetim Sistemi’yle entegre çalışan bir insan kaynakları uygulaması olan İşgücü Yönetimi ile, restoranınızın işgücü maliyetlerini kolayca hesaplayın. Personelinizin çalışma planlarını otomatik olarak hazırlayıp, operasyon verimliliğini artırın.

Uyarı Sistemi

Uyarı Sistemi

Sıra dışı durumlarda erkenden önlem alın

MICROS Uyarı Sistemi ile restoranınızın mevcut durumunu, belirlenmiş standartlarla karşılaştırın. Standart dışı durumlarda çağrı cihazı (JTECH), cep bilgisayarı veya e-posta yoluyla bilgilendirme mesajı alın.

MICROS RES’TE STANDART OLARAK SUNULAN BAZI FONKSİYONLAR;

 • Masa Rezervasyonu
 • Çevre birimleri bağlantıları (barkod okuyucu, terazi vb.)
 • Sipariş sırasında hızlı değişiklik yapmayı sağlayan diyalog bazlı sipariş modülü
 • Fiyat Yönetim Modülü
 • Pizza Sipariş Modülü
 • Paket Servis ve Müşteri Takip Modülü
 • Personel Devam ve Takip modülü
 • Kampanya Modülü
 • Nakit Takip Modülü
 • Derinlemesine Raporlama Sistemi (Drill down özelliği)
 • Dijital Menü Board (Bağlantı hazırlığı)

KONUK AĞIRLAMA SEKTÖRÜ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ÖZEL DONANIMLAR

 • MICROS mstation mobil POS sistemi

  MICROS mStation

  Hem sabit hem de mobil kullanılabilen POS sistemi

  Darbeye, düşmeye, sıvı temasına dayanıklı, gün ışığında bile rahatça okunabilen mTablet, sabit POS terminallerinin sağladığı tüm işlevleri sunar. Çevre birimlerine bağlantıları, mobil barkod ve yazıcı opsiyonları ile ihtiyaç duyduğunuz tüm donanımı sağlayarak yatırımızı korur.

  DEVAMIDEVAMI

 • Workstation 5A Maliye Bakanlığı onaylı pos sistemi

  Workstation 5A

  Maliyetlerinizi %50 azaltan düşük enerji tüketimi

  Saatte sadece 23 Watt’lık güç tüketerek mevcut WS5 terminallerine göre iki kat fazla performans sağlayan Workstation 5A, sabit disk ve fan gibi hareketli parçalar içermeyen dayanıklı yapısı ile arızalara karşı üstün koruma sağlar.

  DEVAMIDEVAMI

 • PCWS-2015 POS terminali

  PCWS 2015

  Kurulumu kolay, güvenilir ve hızlı POS sistemi

  MICROS Workstation 5A ile uyumlu çalışan MICROS PCWS 2015; diğer çevre birimleriyle de uyumlu yapısıyla tüm satış noktası ihtiyaçlarınızı karşılar.

  DEVAMIDEVAMI

 • yazar-kasa

  Yeni Nesil Yazar Kasa

  Maliye Bakanlığı Onaylı

  MICROS POS terminallerini, Epson termal yazıcılar ile kombine ederek Maliye Bakanlığı onaylı yazar kasa olarak kullanabilirsiniz.

  DEVAMIDEVAMI

Yandex.Metrica