E-DESTEK
IDeaS Gelir Yönetimi

IDEAS GELİR YÖNETİM SİSTEMİ

IDeaS ve SAS’ın ürünü olan IDeaS Gelir Yönetim Sistemi, konuk ağırlama sektörü için geliştirilmiş bir gelir yönetim sistemi ve iş zekâsı çözümüdür.

IDeaS; sağladığı iş zekâsı fonksiyonları ile tüm otel zincirinin gelir ve karını artırmanızı kolaylaştırır.

Gelir yönetim sistemi alanında profesyonel çözümler sunan IDeaS, işletmenizin fiyatları ve günlük operasyonlar üzerinde kusursuz kontrol sağlar.

ideas gelir yönetimi

İnternet tabanlı bir yazılım olan IDeaS, kiralama yöntemi ile kullanılır. Böylece klasik yazılımlarda bulunan lisans ve donanım satın alma, IT personeli çalıştırma gibi maliyetleri üstlenmeden bu etkin teknolojiden yararlanabilirsiniz. IDeaS sistemine, raporlarına ve kontrollere internetin bulunduğu her yerden erişebilirsiniz.

IDEAS'IN SUNDUĞU FAYDALAR

  • Internet tabanlı bir yazılım olan IDeaS; Otel Yönetim Sistemi (PMS) ve Merkezi Rezervasyon Sistemi ile kolayca entegre olur,  işgücü ve zamandan tasarruf sağlar.
  • Sürüm güncellemeleri merkezi ve otomatik olarak yapılır. Böylece IT desteğine gerek kalmadan, en yeni sürüm ve özelliklerden yararlanırsınız.
  • IDeaS en son teknolojiyi kullanan, güvenli bir veri merkezinde barındırılır. Otelinizi, kritik öneme sahip verilerin yedeklenmesi gibi kaygılardan kurtarır.
  • Otelinizin tahmin edilen oda geliri, doluluk oranı, günlük ortalama fiyatı (ADR - Average Daily Rate), odabaşına düşen gelirini (RevPAR – Revenue per Available Room) kolay anlaşılır bir şekilde gösterir.
  • Rekabetçi analizler sayesinde, otelinizin durumunu rakiplerinizle kıyaslayarak, daha güvenilir tahminler yapmanıza ve doğru kararlar almanıza yardımcı olur.
  • Performans karşılaştırma raporu; oda, ortalama günlük fiyatlar, satılan oda ve doluluk oranı tahminlerinin birleşimini içerir. Verileri adım adım inceleyerek, daha gerçekçi analizler yapabilirsiniz.
  • Grup fiyatlandırma sistemi sayesinde, gruba genel bir bakışla tüm değerlendirmeler kolayca yapılabilir.
  • IdeaS "Hizmet Başarı Paketi" (New Hotel Service Success Package) uygulaması ile yeni otellere, öngörülen oda satışı ve sistemli gelir bilgisi tahminlerini sağlar.
  • Raporlardaki esnek görüntüleme seçenekleriyle kolay analiz imkânı sunar.
Yandex.Metrica