E-DESTEK
Turizm Eğitimini ve İstihdamını Destekleme Projesi

Turizm Eğitimini ve İstihdamını Destekleme Projesi

Protel 1989 yılından bu yana turizm eğitimi yapan yüksek okullara en son teknolojiyle üretilmiş  sektör yazılımlarını  "Turizm Eğitimi ve İstihdamını Destekleme Projesi" çerçevesinde eğitim amaçlı olarak bedelsiz sağlamaktadır.

Turizm Eğitimi ve İstihdamını Destekleme Projesi’ne katılabilmek için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

Fidelio yazılım modüllerinin çalışması için eğitim yapılacak mekanın  elverişli hale getirilmesi eğitim kurumu sorumluluğundadır.

Fidelio yazılım modüllerinin üzerinde çalışacağı "Oracle" veri tabanı lisansının eğitim kurumunca temin edilmesi gerekmektedir. Özel bir şekilde fiyatlandırılan bu akademik paket kapsamında kullanıcı limiti bulunmamaktadır. Lisans için Oracle Türkiye ofisi ile doğrudan temasa geçilmesi gerekmektedir.

http://oai.oracle.com adresinden konuyla ilgili detaylı bilgi temin edebilirsiniz.

Eğitim kurumu bünyesinde ilgili dersi vermeye yetkin, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip en az bir öğretim görevlisi veya uzmanının bulundurulması ve söz konusu kişinin Protel tarafından verilecek ücretsiz eğitimlere katılarak sertifika şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir.

Düzenlenenen ücretsiz eğitimlerde başarılı olan eğitim kurumlarıyla paylaşılacak olan “Eğitim Amaçlı Lisans ve Gizlilik Sözleşmesi”nin eğitim kurumu tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş bir kopyasının Protel İstanbul satış ofisi adresine geri gönderilmesi gerekmektedir.

Sözleşmenin imzalanmış ve kaşelenmiş bir kopyasının Protel’e ulaşmasını takiben, ücretsiz yazılım CD ve dokümanları eğitim kurumuna ulaştırılacaktır. Eğitim kurumundaki Fidelio kurulumunun gerçekleştirilmesi sorumluluğu kurumun kendisine aittir.

Yandex.Metrica