E-DESTEK
egitim-1

Protel Akademi “e-öğrenme” modeli

Konuk ağırlama sektörü yöneticilerine, çalışanlarına, turizm otelcilik öğrencilerine, akademisyenlere ve ürünlerimizi öğrenme ihtiyacı duyan tüm kullanıcı adaylarına; eğitim imkanı sağlayan e-öğrenme platformumuzu hayata geçirdik.

Hedefi bilgiye erişimi kolaylaştırmak olan bu platform sayesinde, İnternet erişimi olan her noktada eğitim alabilirsiniz.

Protel Akademi “uygulamalı eğitim” modeli

Uygulamalı sınıf eğitimlerimiz birkaç farklı formatta düzenlenmektedir:

  • Kullanıcılarımız için işletmeye özel ürün eğitimleri
  • Genel katılıma açık webinar ürün ve sektörel bilgilendirme eğitimleri
  • Genel katılıma açık ürün ve sektörel bilgilendirme eğitimleri

Protel Akademi Sertifikasyon

Protel Akademi bünyesinde; talepler doğrultusunda işletmeye özel, kişiye özel veya genel katılıma açık olarak düzenlenebilen üç farklı sertifikasyonumuz bulunuyor:

  • Online eğitim katılım ve başarı sertifikası
  • Kullanıcı eğitimi yetkinlik sertifikası
  • Eğitmen yetkinlik sertifikası (öğretim görevlileri için)

Protel Akademi “e-öğrenme” modeli

Protel 20 yılı aşkın süredir, turizm eğitimi alan sevgili öğrencilerimize ve onları en iyi şekilde yetiştirme gayreti içinde bulunan değerli eğitmenlerimize destek olmak amacı ile bir sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

Bu kapsamda, yazılım lisansı ve temel kullanıcı eğitim paketini, eğitim kurumlarımıza bedelsiz olarak sunduğumuz sosyal sorumluluk projemizin, Protel Akademi çatısı altında içeriği zenginleşerek devam etmesini hedefliyoruz.

Eğitim, sertifikasyon veya sosyal sorumluluk projelerimiz ile ilgili talepleriniz için 0850 333 77 85 no'lu telefondan veya egitim@protel.com.tr e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turizm Eğitimi ve İstihdamını Destekleme Projesi
Yandex.Metrica