0850 333 7785
E-Destek
Donanım - Protel | Otel ve Restoran Teknolojileri A.Ş.
23081
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23081,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Donanım Ürünleri

Yazılım, en fazla onu çalıştıran donanım kadar iyi olabilir

Donanım Ürünleri

Yazılım, en fazla onu çalıştıran donanım kadar iyi olabilir

MICROS WS POS Terminali

Yazar kasa POS terminallerinde dünya lideri

MICROS work station (WS) ya da MICROS terminal olarak adlandırılabilecek donanımlar sayesinde işletme yönetiminiz için seçtiğiniz yazılımları yüksek performansla kullanabilirsiniz. Pahalı donanımların yerini alırken yüksek performanstan ödün vermeyen MICROS terminaller her türlü dekora uyum sağlar. Dokunmatik sıvı kristal ekranı, ayarlanabilir paneli sayesinde personele de olabildiğince konforlu ve verimli çalışma şartları sunar. Kolay kullanımı sayesinde personelin eğitim ve alışma süresini en aza indirir.

MICROS MStation Mobil Terminal

MICROS MStation işletmenizin personeline başka cihazların sağlayamayacağı kadar esneklik sağlayabilen bir POS çözümüdür. İstenirse standı üzerinde sabit olarak, istenirse de standından çıkartılıp, opsiyonel bataryasıyla, bir tablet gibi kullanılabilir. Mutfak ya da fatura yazıcısı gibi çevrebirimleriyle bağlantılı olarak çalışabilir. İstenirse modüler barkod okuyucu ve yazıcıyla birlikte kullanılabilir. WiFi ve bluetooth desteği sayesinde personelin, işletmenin her yerinde, misafirin ayağına kadar giderek tüm işlemleri kesintisiz olarak yapmasına olanak tanır. Tabletler gibi dokunmatik ekranlı ve kullanımı kolaydır.

MICROS Yazar kasa POS Terminali

Yazar kasa POS terminallerinde dünya lideri

MICROS Yazarkasa POS Terminali zorlu şartlara dayanıklı ve yüksek performanslı bir MICROS terminale tümleşik para çekmecesi ve müşteri ekranından oluşur. Sistemin beyni olan MICROS terminalin, hareketli sabit diski yoktur. Bu sayede veri kaybı riski azalmış olur. Açısı ayarlanabilir, yansımaları azaltan ve ergonomik ekranıyla kullanımı kolay ve rahattır. Benzerlerine göre daha az güç tüketmesine rağmen daha yüksek performanslıdır.

Zebra El Terminali POS

Zebra tarafından üretilen el terminali, sabit POS terminalleriyle tam uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlamlığı ve güvenilirliğiyle birlikte personelinize esneklik ve işletmenizin her yerinde gerek duydukları tüm işlemleri yapabilme kabiliyeti kazandırır. Zebra el terminali sayesinde personel; masa ve adisyon açabilir, ek sipariş veya sipariş değişikliği yapabilir ve girilen siparişler doğrudan mutfağa iletilir. Servis hızının artmasına ve hesaplarda hata oluşmasını engellemeye katkıda bulunur.

Breeze Workstation POS

Breeze workstation POS sistemi; bir ana ekran, bir müşteri bilgi ekranı, manyetik kart okuyucu ve cihazın beyni niteliğindeki bilgisayar donanımından oluşan bir cihazdır. İşletme yönetimi sisteminizi yüksek performansla ve sorunsuz çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır. İçerdiği bilgisayar donanımı, zamanla ilerleyen teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmeniz için bileşen değişiklikleri yapmanıza izin verir. Dokunmatik, ayarlanabilir ekranı sayesinde kullanımı kolay ve ergonomiktir. Üzerindeki fazladan USB girişleri sayesinde diğer cihazlarla ve ara birimlerle kolayca ve uyum sorunu yaşamadan bağlanabilir.

Ingenico Mobil (Seyyar) Yazar Kasa POS

Ergonomik ve hafif tasarımıyla mobil (seyyar) kullanıma uygundur ve 456 gram ağırlığındadır. Dokunmatik, çizilmeye dirençli bir renkli ekranı vardır ve manyetik, akıllı kart gibi tüm ödeme türleri için uygundur. Tüm bankaların puan kazanma-kazandırma uygulamalarını destekleyen “ortak POS” özelliği vardır. Düşmeye, sıcağa, soğuğa dayanıklı olduğu gibi, en az 500 işlem boyunca dayanabilen uzun ömürlü bir bataryaya sahiptir. Saniyede 30 satır yazabilen yazıcı, benzerlerinden çok daha hızlıdır. Çift SIM kartı destekleme özelliği olduğundan kapsama alanı sorununu en aza indirir. İsteğe bağlı olarak GPS ve barkod okuyucu özelliği de eklenebilir.

Ingenico Masa Üstü Yazar Kasa POS

Ingenico masa üstü yazar kasa POS cihazı, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan onaylı, dokunmatik, çizilmeye dirençli renkli ekranlı, kolay kullanımlı bir yeni nesil yazar kasa cihazıdır. Fazladan kolaylık sağlamak için fiziksel tuşlarıyla da komut verilebilir. Manyetik ve akıllı kart dâhil tüm ödeme türlerini destekler. Ethernet üzerinden kablolu bağlantıyla kullanılabileceği gibi, SIM kart sağlanması durumunda GPRS üzerinden kablosuz olarak da çalışabilir. Böylece Ethernet altyapısı olmayan tesislerde kullanılabilir ve kablo karmaşasını azaltır. “ortak POS” kullanımına uygun olduğundan, tüm banka uygulamaların puan kazandırma-kullandırma gibi uygulamalarını tek makinede kullanmanıza izin verir. 15 yıl kapasiteli mali hafızaya sahiptir. Müşteri şifresi ana cihaz üzerinden girilebileceği gibi istenirse PINPad ile birlikte de kullanılabilir.