E-DESTEK
Bartech Otomatik Minibar Sistemi

BARTECH OTOMATİK MİNİBAR SİSTEMİ

Bartech Otomatik Minibar Sistemi, oldukça güçlü bir otel minibar sistemidir. Fidelio Otel Yönetim Sistemi ile entegrasyonu sayesinde, minibar harcamaları otomatik olarak misafir hesabına işlenir. 

Odalardaki minibarlar Otel Yönetim Sistemi’ne bağlı bir ağ üzerinde hem birbirlerine, hem de Bartech sunucusuna bağlıdır. Misafir otele giriş yaptığında otomatik olarak açılan Bartech Minibar Sistemi, misafir otelden çıkış yaptığında da otomatik olarak kilitlenir.

Minibar içindeki tüm ürünlerin dolum raporlarını kayıt altına alır, yenilenmesi gereken ürünlerin oda bazındaki detaylı listesini otomatik olarak sağlar. Minibar içindeki ürünlerin son kullanma tarihlerini otomatik olarak takip eder. Böylece otel personeli tarafından mini bar kontrolü yapılma ihtiyacı en aza indirgenir.

BARTECH'İN AVANTAJLARI

Bartech otomatik minibar sistemi, kayıpları azaltır.misafir memnuniyetini arttırır

Misafir memnuniyetini artırır

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda ön büro görevlileri minibar içeriğini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilir. Bartech güvenilir bir stok kontrolü yöntemi olarak da kullanılabilir.

Bartech otomatik minibar sistemi, işgücü tasarrufu sağlar

İşgücü tasarrufu sağlar

Yeniden dolum raporu, her odaya temin edilmesi gereken ürünlerin bir listesini çıkarır, minibar görevlisinin sürekli olarak odaları kontrol etmesi ve tüketilen ürünleri belirlemesi gerekmez.

Bartech otomatik minibar sistemi, kayıpları azaltır.

Kayıpları azaltır

Minibar tüketiminin otomatik olarak faturalanmasını sağlayarak, kayıpları ortalama %2 oranına kadar azaltır (Klasik minibarlarda gerçekleşen kayıplar %20-40 arasındadır).

Bartech otomatik minibar sistemi, enerji tasarrufu sağlar

Enerji tasarrufu sağlar

Bartech'in bilgisayarlı enerji tasarruf sistemi özelliği sayesinde, her minibarın iç sıcaklığı zamana ve odanın doluluk durumuna göre takip edilir. Doluluk oranı ve otelin tercihine göre yapılan soğutma ayarlarına göre %30’a varan enerji tasarrufu sağlanır.

Yandex.Metrica